Εκατομμύρια στρατηγικές σχεδιάζονται ετησίως σε όλο τον κόσμο, χιλιάδες μόνο επιτυγχάνουν:

αυτές που υλοποιούνται από τους κατάλληλους ανθρώπους!

Βρες τη δουλειά που σου ταιριάζει ανάμεσα σε ένα πλήθος ειδικοτήτων και καθημερινών ευκαιριών.

Οι πελάτες μας αναζητούν Εσένα!

 Αν δεν βρείτε την κατάλληλη θέση εργασίας, μπορείτε και πάλι να μας στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο cv@hrstrategy.gr

Για να λαμβάνετε καθημερινά ειδήσεις για νέες αγγελίες, μπορείτε να εγγραφείτε στα social media της εταιρίας μας (κάτω μέρος σελίδας)

Ο πελάτης μας ιδιωτικό νοσοκομείο της Κύπρου ζητά να προσλάβει Νοσηλευτές/τριες στην Κύπρο.

Τα καθήκοντα της θέσης

Η παροχή νοσηλευτικών υπηρεσιών στον παθολογικό ή χειρουργικό ή λοιπούς τομείς του νοσοκομείου όπως τα ιατρικά εργαστήρια και οι μονάδες τριτοβάθμιας φροντίδας.

Η παρακολούθηση και καταγραφή της κατάστασης των ασθενών.

Η καταγραφή και τεκμηρίωση των παρεχόμενων υπηρεσιών νοσηλείας και φροντίδας υγείας.

Η παροχή θεραπευτικών υπηρεσιών σύμφωνα με τις ιατρικές οδηγίες και τα τηρούμενα υπό το νοσοκομείο ιατρικά και νοσηλευτικά πρωτόκολλα.

Η έγκαιρη αντιμετώπιση περιστατικών που χρήζουν άμεσης επέμβασης.

Η συμμετοχή στη διαλογή περιστατικών από τα αρμόδια τμήματα του Νοσοκομείου.

Η τήρηση των κανονισμών, πολιτικών και σχεδίων της κλινικής για την παροχή ενός ποιοτικού νοσηλευτικού έργου.

Η προώθηση της εικόνας του νοσοκομείου ως ενός υπεύθυνου και άριστου παρόχου υπηρεσιών υγείας.

6ήμερη εβδομαδιαία εργασία σε κυλιόμενες βάρδιες.

Απαιτούμενα προσόντα:

Πτυχίο Νοσηλευτικής 4ετους φοιτήσεως.

Άδεια Ασκήσεως Επαγγέλματος στην Ελλάδα ή άλλη Ευρωπαϊκή χώρα.

Επιθυμητή η εργασιακή εμπειρία σε κλινικές ή νοσοκομεία της Ευρωπαϊκής Ένωσης.

Επιθυμητή η γνώση ξένων γλωσσών.

Ικανότητα εργασίας με πνεύμα ευθύνης και ομαδικότητα.

Επίδειξη πνεύματος υποστήριξης και αλληλεγγύης προς τους ασθενείς.

Το νοσοκομείο προσφέρει:

1.000 – 1.500 ευρώ μικτή αμοιβής αναλόγως εμπειρίας-προϋπηρεσίας.

Υπερωριακή αμοιβή για εργασία άνω των 165 ωρών μηνιαίως.

Σύμβαση αορίστου χρόνιου.

Δωρεάν διαμονής τους πρώτους 2 μήνες και βοήθεια για την εύρεση μόνιμης κατοικίας εν συνεχεία.

Πρόγραμμα επιπλέον συνταξιοδοτικής κάλυψης.

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε χρησιμοποιώντας τη φόρμα επικοινωνίας της εταιρίας μας αναφέροντας τον τίτλο της θέσης για την οποία ενδιαφέρεστε στο "θέμα", ειδάλλως μπορείτε να στείλετε στο email στο cv@hrstrategy.gr ή πατήστε εδώ.

Hrstrategy Human Resources: εταιρία συμβούλων απασχόλησης, για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε επαγγελματίες και επιστήμονες όλων των ειδικοτήτων αιχμής. (www.hrstrategy.gr)

Δεν βρήκες τη δουλειά που θέλεις;

Στείλε μας το βιογραφικό σου ώστε να σε ειδοποιήσουμε!

Δωρεάν Συμβουλευτική για εργαζομένους και ανέργους!

Η εταιρία μας θα προσφέρει φέτος το Πάσχα δωρεάν συμβουλευτική σε εργαζομένους και ανέργους.

Από την Κυριακή των Βαΐων έως και το βράδυ της Μεγάλης Πέμπτης συμπληρώστε στην πιο κάτω φόρμα επικοινωνίας τις ερωτήσεις σας, εργασιακοί σύμβουλοι της εταιρίας μας θα σας δώσουν εντός των επόμενων ημερών τις κατάλληλες απαντήσεις για τη βελτίωση της σταδιοδρομίας σας και των μεθόδων αναζήτησης εργασίας εκ μέρους σας.

Εργοδότες ή στελέχη επιχειρήσεων που επιθυμείτε να προσλάβετε εργαζομένους, παρακαλούμε συμπληρώστε την πιο κάτω φόρμα και θα είμαστε στη διάθεσή σας σύντομα.

Υποψήφιοι και υποψήφιες που επιθυμείτε να μας στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα, μπορείτε στην πιο κάτω φόρμα, με την παράκληση να αναφέρετε τον τίτλο της αγγελίας (αν ενδιαφέρεστε για συγκεκριμένη αγγελία).

Θέμα
Ονομα
Τηλέφωνο
Το μήνυμά σας