Ο πελάτης μας, βιομηχανία τροφίμων στον Αυλώνα επιθυμεί να προσλάβει έναν/μία Τεχνολόγο Τροφίμων- Αναλυτή/τρια Χημείου

Καθήκοντα

Παρακολούθηση και διασφάλιση της εφαρμογής συστήματος ποιότητας και ασφάλειας των τροφίμων (ISO 9001 και ISO 22000) της εταιρίας.

Έλεγχος σε όλα τα στάδια της παραγωγικής διαδικασίας, τήρηση προδιαγραφών και κανόνων, έλεγχος διεργασιών.

Διασφάλιση της συμμόρφωσης της επισήμανσης των προϊόντων (labeling) σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.

Συμμετοχή στη βελτίωση της παραγωγής προϊόντων με στόχο την επίτευξη καλύτερων ποιοτικών αποτελεσμάτων.

Απαραίτητα προσόντα:

Απόφοιτος/η ΤΕΙ επιστημών τροφίμων ή τεχνολόγου τροφίμων.

Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας και εφαρμογών MS Office.

Γνώση λειτουργίας συστημάτων διασφάλισης υγιεινής και ποιότητας σύμφωνα με ISO, HACCP (επιθυμητή η γνώση συστημάτων BRC, IFS).

Ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης.

Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (προκειμένου περί ανδρών)

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τον τίτλο της θέσης για την οποία ενδιαφέρεστε, στο email cv@hrstrategy.gr

Hrstrategy Human Resources: εταιρία συμβούλων απασχόλησης, για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε επαγγελματίες και επιστήμονες όλων των ειδικοτήτων αιχμής. (www.hrstrategy.gr)

Ενδιαφέρεστε για αυτή τη θέση; Κάντε κλικ εδώ και στείλτε μας το βιογραφικό σας σημείωμα.

Γραφτείτε στις ενημερώσεις μας για νέες θέσεις εργασίας κάθε μέρα:
Facebook (https://www.facebook.com/GreekHRS/
Twitter (https://twitter.com/HRStrategyGR
Linkedin (https://www.linkedin.com/company/hrstrategy/)