Νοσηλευτές στην Κύπρο

Καταχώρηση 2018/04/01

Κλινική της Λάρνακας πελάτης μας, επιθυμεί να προσλάβει για μόνιμη απασχόληση Νοσηλευτές ή Νοσηλεύτριες.

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι, γυναίκες ή άνδρες θα πρέπει να συγκεντρώνουν τα πιο κάτω προσόντα:

Απόφοιτοι Νοσηλευτικής Σχολής ΤΕΙ ή ΑΕΙ ή ομότιμων σχολών του εξωτερικού 4ετούς φοιτήσεως

Με καλή γνώση Αγγλικών

Άδεια Ασκήσεως Επαγγέλματος στην Ελλάδα ή άλλης χώρα της Ευρωπαϊκής Ένωσης

Εγγραφή στον Παγκύπριο Νοσηλευτικό Σύλλογο

Οι Νοσηλευτές και Νοσηλεύτριες, θα επιτελέσουν τα πιο κάτω καθήκοντα:

Παροχή νοσηλευτικού έργου στα χειρουργεία και τη ΜΕΘ της κλινικής

Παροχή Νοσηλευτικού έργου σε κατακεκλιμμένους ασθενείς

Παροχή Νοσηλευτικής υποστήριξης στα παθολογικά και χειρουργικά τμήματα της κλινικής

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε κάνοντας κλικ εδώ είτε στο Info@hrstrategy.gr

Δείτε λοιπές αγγελίες της εταιρίας μας πατώντας εδώ

Γρήγορη αναζήτηση:

Οι κυριότερες αγγελίες Απριλίου 2018:

Ιατροί στη Γερμανία                    Ιατροί στη Βρετανία                 Medical Locum in Britain      Ιατροί στη Γαλλία                  Οδοντίατροι στη Γαλλία

Περισσότερα: κλικ εδώ               Περισσότερα: κλικ εδώ            Περισσότερα: κλικ εδώ         Περισσότερα: κλικ εδώ         Περισσότερα: κλικ εδώ

Ηλεκτρολόγοι Μηχανικοί           Factory Maintenance              Proto Support Engineer      Industrial Scada Software      Τεχνικοί Ασφαλείας

στην Ολλανδία                             Engineer in Thessaloniki        στην Ολλανδία                     Engineer (Holland)                  (Ελλάδα)

Περισσότερα: κλικ εδώ               Περισσότερα: κλικ εδώ             Περισσότερα: κλικ εδώ      Περισσότερα: κλικ εδώ          Περισσότερα: κλικ εδώ

15 Οδηγοί C/E                               Νοσηλεύτριες                          HR Director                            CTO                                            Πωλητές HORECA

(Βερολίνο)                                      (Βρετανία)                                 Αθήνα                                    Thessaloniki                              Αθήνα

Περισσότερα: κλικ εδώ                Περισσότερα: κλικ εδώ           Περισσότερα: κλικ εδώ       Περισσότερα: κλικ εδώ          Περισσότερα: κλικ εδώ

Αποκτήστε δωρεάν τον Οδηγό Συνέντευξης Υποψηφίων κατεβάζοντας το κείμενο στον υπολογιστή σας πατώντας εδώ

 Βρείτε ένα υπόδειγμα βιογραφικού σημειώματος πατώντας εδώ

Do you accept?

UA-60179004-1