Millions of new strategies invented each year worldwide, only a few thousands survive: those implemented by the right persons!

Find the job that suits you needs among a big variety of job specialties we offer every day.

Our clients are seeking for you!

Looking forward to meet your career opportunity? We are delighted to receive your detailed CV at cv@hrstrategy.gr

Find also job announcements by subscribing to our company's social media (bottom of page)

Βιομηχανική επιχείρηση πελάτης μας με 300 άτομα προσωπικό, αναζητεί να προσλάβει HR Executive.

Προσόντα

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι και υποψήφιες θα πρέπει να συγκεντρώνουν τα προσόντα:

Απόφοιτοι πανεπιστημιακής σχολής, επιθυμητά οικονομικής κατεύθυνσης.

Εμπειρία σε τμήμα HR οργανωμένης επιχείρησης η οποία λειτουργεί βάσει εταιρικών διαδικασιών.

Να έχουν γνώση όσο και έμπρακτη απασχόλησης στις διαδικασίες επιλογής προσωπικού, και αξιολόγησης της απόδοσης.

Καθήκοντα:

Αναφερόμενος/η στον διευθυντή Προσωπικού της εταιρίας ο/η κάτοχος της θέσης θα επιτελεί τα πιο κάτω καθήκοντα:

Διεξαγωγή των συνεντεύξεων και της αξιολόγησης νεοπροσλαμβανομένων.

Συμμετοχή στη διαδικασία αξιολόγησης του προσωπικού.

Συμμετοχή στη διαδικασία εισαγωγής όσο και υλοποίησης εταιρικών πολιτικών και διαδικασιών.

Συμμετοχή στη διαδικασία σχεδιασμού και υλοποίησης των Compensation & Benefits της εταιρίας.

Βιογραφικά σημειώματα στα οποία παρακαλείστε να αναφέρετε τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε

Hrstrategy Human Resources: εταιρία συμβούλων απασχόλησης, για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε στελέχη και επαγγελματίες όλων των ειδικοτήτων αιχμής. (www.hrstrategy.gr)