Millions of new strategies invented each year worldwide, only a few thousands survive: those implemented by the right persons!

Find the job that suits you needs among a big variety of job specialties we offer every day.

Our clients are seeking for you!

Looking forward to meet your career opportunity? We are delighted to receive your detailed CV at cv@hrstrategy.gr

Find also job announcements by subscribing to our company's social media (bottom of page)

Εταιρία φύλαξης θα ήθελε να προσλάβει 5 υπαλλήλους Security με πρωϊνό ωράριο, με καθήκοντα τη φύλαξη πανεπιστημιακής σχολής της Αθήνας.

Καθήκοντα

Η πρωϊνή φύλαξη της σχολής.

Ο έλεγχος πιστοποιητικών εμβολιασμού φοιτητών και επισκεπτών.

Ωράριο 08:00-16:00.

Προσόντα:

Άδεια security σε ισχύ (Α ή Β τάξεως).

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τον τίτλο της θέσης για την οποία ενδιαφέρεστε, στο email cv@hrstrategy.gr.

Hrstrategy Human Resources : εταιρία συμβούλων απασχόλησης, για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε επαγγελματίες και επιστήμονες όλων των ειδικοτήτων αιχμής. (www.hrstrategy.gr)